Úvod » Reporty

Everyboard fest 2014

publikováno 30.06.2014

Karpacz

Na třetí ročník Polského multisportovně-kulturního festivalu - memorialu Everyboard jsme se vydali ve stejném složení jako loni a se stejnými ambicemi..totiž vyhrát a užít si to. Obojí se nám vydařilo, kdo nevyhrál v závodě, vyhrál aspoň v tombole a to se taky počítá!

Luxusní počasí spolu se spojením krásného městečka Karpacze ležícího přímo pod Sněžkou, množstvím aktivit a fajn lidí, vytvořilo dokonalou atmosféru a výbroné prostředí pro závodění.

Reprezentovali jsme jak na mountainboardu, jehož dowhnillová trať byla možná až zbytečně drsná a nebezpečná. Kombinace dlouhé vzdálenosti písku, hlíny, asfaltu, sjezdovky, gumy a vysoké rychlosti stála několik závodníků více než jen pár šrámů. Mountainboardový závod se zde jel v rámci Polské ligy 2014 a počítá se do celkového žebříčku. Ale hlavně kluci od nás udělali super výsledek na longboardové trati, která byla taky dost atypická a vynesla Jurovi 2. a Ronymu 3. místo!

Mimo downhillu, byl zde skoro již klasicky poslední dobou freestyle do poduszky, který se protáhl až do nočních hodin a bylo na co koukat. Afterparty v téměř americkém stylu spojená s deštěm mlhou a lasershow taky neměla chybu a spolu s nedělním vyhlášením na hlavní třídě úžasně završila závodní víkend. Díky za další fajn závod a zážitek!

Video "Sezona 2014"
Průřez mountainboardovou sezonou roku 2014 po evropských destinacích..... Prvosjezd Sněžky, Polská liga, Němcký pohár, mezinárodní sjezd ve Francii, Mistrovství světa boardercrossu v Srbsku, to a mnohem více ve dvaceti minutách!