Úvod » Reporty

Report ze 4. ročníku závodů v Rokytnici nad Jizerou

publikováno 09.08.2010 (aktualizováno 01.09.2010)

V sobotu 7.srpna se konal pod taktovkou kolegy Pejzmena již čtvrtý ročník mountainboardových závodů v Rokytnici nad Jizerou.

Na programu byl již klasicky boardercross a slalom. A stejně jako v předloňském ročníku i letos počasí zrovna nepřálo.

Polovina našeho závodního týmu ve složení Jura a Vojta dorazila na místo již ve čtvrtek aby si pořádně užila deště a bahna. Mates a já jsme se vydali na cestu až v pátek večer. Sobotní ráno bylo opravdu vydařený...pršelo až se hory zelenaly a mlha(nebo mraky) se usadili přímo nad námi, že nebylo vidět ani na konec sjezdovky.

Ale co by to bylo za závody aby se nevyčasilo. Takže kolem druhé hodiny se rozjel vlek a trénink mohl začít..vůbec to nejelo.Totálně rozmočená bahenní trať s obrovskou louží (spíš jezerem) před cílem, která jindy valí tak že má člověk co dělat aby nevypadl ze zatáčky byla dnes tak líná, že kdyby si mates nedal v noci tři semtexy tak tam snad usne.

Kolem třetí začal start boardercrossu který se jel klasicky po třech. Závodících bylo tuším dvanáct a bylo jako vždy na co koukat,hlavně v první klopence a závěrečném jezeru před cílem, kde se každý musel vykoupat..

finále dopadlo takto:

1. Mára (Hardtym)

2. ZeeBee (Sns-Gang)

3. Jurgen (Dirtyriders)

ženy:

1. Danka (Dirtyriders)

2. Anča (Dirtyriders)

Bez pauzy se hned pokračovalo na trénink slalomu, který obsahoval asi deset branek, travička byla libová ale jak byla mokrá tak rychlost opět nic moc. Startovalo se po dvou až do závěrečného finále jehož výsledky jsou:

1. Mates (Hardtym)

2. Mára (Hardtym)

3. Láďa z hor (?omluva nepamatuju se přesně)

Po vyhlášení, nezbytné hygieně a posezení v krmelci pod sjezdovkou kde se nesmí piknikovat následoval přesun do místní roubené hospůdky......

u vodníka

Nedělní odpoledne po odjezdu všech výprav vydáváme na Rokytnické svahy, konkrétně areál u Pařeza a hoblujeme luxusní už vyschlou golfovou sjezdovku, užíváme vleku, sluníčka a parádních slajdů..

foto z víkendu: Nikol / Zelda / Vampy / a moje

videoshot:

Mára

 

Kategorie: ostatní

Návštěv: 61089
Dnes: 0
Online: 1

Naši sponzoři a partneři
  • leda h...

Aktualita

Video "Sezona 2014"
Průřez mountainboardovou sezonou roku 2014 po evropských destinacích..... Prvosjezd Sněžky, Polská liga, Němcký pohár, mezinárodní sjezd ve Francii, Mistrovství světa boardercrossu v Srbsku, to a mnohem více ve dvaceti minutách!

Kalendář akcí

« 01 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery