Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Reporty

LBC mountainboard session

publikováno 06.06.2011 (aktualizováno 20.07.2011)

report z mountainboardového soustředění v Libereckém kraji

 V pátek pozdě večer vyrážíme plně naloženi ve složení Jura, Mates, Tom, Vojta a já  na vyčerpávající cestu do Liberce..

Sobotní den je od rána naprosto úžasný - vedro, na obloze skoro ani mráček.. Na parkovišti uprostřed města se setkáváme s ostatními prkýnkáři ze všech koutů naší vlasti. Hlavní organizátoři (Liberečtí) už mají připravený program celého výletu.. Rveme se do přeplněného autobusu směr Rudolfov.. Ne všichni zvládneme tuto cestu bez nevolnosti.. 

horní stanice sedačkové lanovky na ještědu

Poté nás čeká několikakilometrový freeride po cestách zpět dolů do města. Místy opravdu strmé a nepřilíš široké cesty je potřeba slidovat každých pár desítek metrů, takže o rozervané rukavice a zadky není na šotolinové cestě s ostrými kamínky nouze. Po dojezdu do města kolem zoo sedáme do tramvaje směr Ještěd. Lanovkou hore a pak další lehce hc (svou prudkostí - zde už se trhají rukavice, oblečení a zadky ve velkém) sjezd až k tramvajové stanici a od ní příjemný dojezdík po travajovém pásu a cestách až do centra města.

Následný přesun do Hejnic (Ferdinandova) pokračuje ve znamení bouřky, naštěstí nemá dlouhého trvání a oheň může zaplápolat....

chladíme

Ranní vstávaní je díky slunci celkem časné...pár pojezdů v bikeparku, koupačka v potoce, oběd v Hejncích..

Cestu zpět volíme přes Bílý Potok - Smědava, který Jurovi s Vojtou nemůže uniknout vytahují spolu s Matesem longboardy a několikakilometrový celkem mazec sjezd plný prudkých zatáček valí dolu..

několikakilometrový longboardový sjezd ze smědavy (Dobře Jura&Vojta!)

Návrat do Prahy je nekonečný, vedro, cesta se neskutečně vleče...několik krajíců chleba...

Díky Libereckým za organizaci fajn výletu a taktéž Tomášově kamarádce Evě (naše nejlepší fanynka!) a její mamče za ubytování a pohoštění!

 

Mára

filipovo foto: http://fkwak.rajce.idnes.cz/Mountainboard_session_Liberec_I/

video + foto:

Obrázky k článku

Album nebylo nalezeno. Zkontrolujte správnost adresy alba na Google Picasa.
https://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/102513180850856697573/album/LBCMountainboardSession#?kind=photo&imgmax=1200&thumbsize=144&access=public&max-results=300

Kategorie: ostatní

Návštěv: 61089
Dnes: 0
Online: 1

Naši sponzoři a partneři
  • leda h...

Aktualita

Video "Sezona 2014"
Průřez mountainboardovou sezonou roku 2014 po evropských destinacích..... Prvosjezd Sněžky, Polská liga, Němcký pohár, mezinárodní sjezd ve Francii, Mistrovství světa boardercrossu v Srbsku, to a mnohem více ve dvaceti minutách!

Kalendář akcí

« 01 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery